Anna Marciniak

Jest absolwentką kierunku Dyrygentura Chóralna na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz studentką kierunku Wokalistyka Chóralna na tymże uniwersytecie. Jako dyrygent zdobyła srebrny medal na Konkursie Kolęd i Pastorałek w Rzeszowie. Była także stypendystką Rektora Uczelni oraz Centrum Myśli Jana Pawła II.

Swoje umiejętności kształciła na wielu kursach muzycznych pod okiem m.in. Stephena Laytona oraz Agnieszki Franków – Żelazny. Jest także uczestniczką ogólnopolskiego projektu chóralnego – Polski Narodowy Chór Młodzieżowy. Pracowała jako nauczyciel rytmiki w przedszkolu „Myszka Mepi” oraz asystent dyrygenta w chórze wydziału matematyki informatyki i mechatroniki na Uniwersytecie Warszawskim. Muzyka jest jej wielką pasją, a tworzenie muzycznych projektów z innymi ludźmi i prowadzenie zajęć sprawia ogrom radości.