Izabela Czyż

Izabela Czyż

Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Wychowania Muzycznego - specjalność Rytmika. Pedagog z bogatym, kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy dziećmi.
Prowadzi m.in. zajęcia umuzykalniające (rytmika i kształcenie słuchu) w szkołach muzycznych, zajmuje się również nauczaniem rytmiki, tańca i gry na fortepianie w przedszkolach oraz ośrodkach kultury w Warszawie. Jest prowadzącą zajęcia muzyczne dla niemowląt metodą Gordona. Tworzy różnorodne projekty i warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży. Jest założycielką interdyscyplinarnego Ogniska Artystycznego oraz autorką programu "Edukacja przez Sztukę" dla dzieci najmłodszych. W swojej pracy wykorzystuje głównie autorskie formy nauki i kształcenia muzycznego, oparte o twórczą zabawę i współdziałanie w grupie.
Kontakt z dziećmi jest dla niej niezwykle inspirujący, a każde wyzwanie traktuje jako nową "muzyczną" przygodę.
Interesuje się również psychologią i medycyną naturalną, kocha zwierzęta.
Prywatnie jest mamą dwójki czynnie muzykujących dzieci.