Damian Klonowski

Damian Klonowski - absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale instrumentalnym klasy fortepianu prof. Bogdana Kułakowskiego. Trzykrotnie uczestniczył w kursach pianistycznych w Krynicy Górskiej pod kierunkiem P. Prof. Elżbiety Karaś - Krasztel i P P.Prof. Iriny Rumiancewy - Dąbrowskiej. Koncertował jako pianista i akompaniator z Warszawskim Towarzystwem Muzycznym. Jako solista oraz w zespole wielokrotnie występował podczas koncertów na terenie całego kraju. Nauczał gry na fortepianie w Młodzieżowym Domu Kultury dzielnicy Wola m. st. Warszawy. Obecnie prowadzi klasę fortepianu w szkole muzycznej w Łomiankach oraz w szkole muzycznej w Starych Babicach, wykorzystując swoje ośmioletnie doświadczenie pedagogiczne.